Poznaj naszą historię - jesteśmy z Wami już kilkanaście lat !


3 lata temu...

Nowy Serwis Internetowy

uruchomiliśmy nowy serwis internetowy z certyfikatem bezpieczństwa SSL 

3 lata temu...

Wcześniej...

Ręczne Zdobienia

pojawiły się u nas ręcznie wykonywane zdobienia

Jakiś czas temu...

Dodatki

dodaliśmy dodatki stylizacyjnie dopasowane do zaproszeń - w tym winietki, podziękowania i wkładki do ciast

Jakiś czas temu...

Kilka lat temu ...

Rulony

dodaliśmy zaproszenia w formie Rulonów 

Dawno dawno temu...

Zawieszki

dodaliśmy zawieszki na butelki 

Dawno dawno temu...

Również dawno temu...

Etykiety

samporzylepne etykiety na butelki 

Od początku ...

Zaproszenia

ze zdjęciami z okresu dzieciństwa 

Od początku ...

Marzec 2007

Start

wtedy rozpoczęliśmy naszą przygodę ....

Po pierwsze Jakość !

Od 2007 roku prowadzimy działalność związaną z profesjonalnym projektowaniem i realizacją druków okolicznościowych z wykorzystaniem wizerunku osób.

Wykonujemy zaproszenia ze zdjęciem, etykiety i zawieszki na butelki, winietki na stół, a także podziękowania.

Ze względu na bardzo staranne podejście do zamówień realizowanych dla naszych klientów i wysoką jakość naszych produktów uzyskujemy bardzo pozytywne opinie od naszych klientów.

Po drugie Oryginalność !

Nasze umiejętności graficzne oraz profesjonalne oprogramowanie dają nam unikalną możliwość obróbki materiału zdjęciowego w taki sposób ażeby efekt końcowy spełniał oczekiwania naszych klientów nawet w przypadku gdy zdjęcia źródłowe lub ich układ nie był idealny.

Dokonujemy pełnej integracji twarzy lub sylwetek osób z przesłanych nam zdjęć z wybranym projektem graficznym, a nawet możemy dokonywać „rekonstrukcji” elementów garderoby, czy też sylwetki osoby (przykładowo ręce, dłonie, włosy).

Jesteśmy autorami wszystkich naszych projektów i posiadamy do nich pełnię praw autorskich. Takich projektów jak nasze nie znajdziesz nigdzie indziej !

Po trzecie Niezawodność !

Nasze produkty drukujemy i bigujemy (składamy) w profesjonalnej drukarni cyfrowej korzystając z wysokiej jakości papieru. Wielu z naszych klientów powraca do nas z zamówieniem na swoje kolejne niezapomniane uroczystości.

Przy realizacji zamówień dokładamy wszelkich starań ażeby nasz klient miał wiedzę na temat poszczególnych etapów realizacji zamówienia – informujemy klienta o statusie realizacji mailowo oraz za pośrednictwem sms.

Nasze przesyłki są bardzo starannie pakowane w opakowania kartonowe w sposób mający zapewnić dostarczenie zamawianych druków bez uszkodzeń.