Wariant Retro Dzieci z Grosikiem

Availability:in stock 9999 item(s)
Product Code:
4,00 zł
Format rulonu: 20 cm na 14 cm
Rodzaj zdobienia: Ręcznie wykonana pieczęć lakowa do nałożenia na rulon w kolorze brązowo-bordowym na sznurku z wtopionym grosikiem na szczęście.

Druk i papier: Zaproszenia są drukowane na papierze matowym, wysokiej jakości, o gramaturze 250 g/m2. Zadruk cyfrowy powoduje, że zaproszenia mają lekki połysk. Zaproszenia są drukowane cyfrowo i cięte w profesjonalnym procesie drukarskim.

Dodatkowe informacje:

Do zaproszeń dołączamy pieczęć lakową z wtopionym grosikiem na szczęście. Do zaproszeń ze względu na ich rodzaj nie są załączane koperty. Rulony również nie posiadają pudełek, które są zbędne z uwagi na piękną zewnętrzną prezentację rulonu po zwinięciu.

W zaproszeniach nie uzupełniamy danych zapraszanych gości, ponieważ celem zapewnienia jak najwyższej jakości naszych produktów korzystamy z usługi profesjonalnej zewnętrznej drukarni cyfrowej, co uniemożliwia różnicowanie pojedynczych druków.

Do każdego wariantu zaproszeń istnieje możliwość zamówienia dodatków ślubnych (np. etykiet, zawieszek, podziękowań) z tym samym motywem.

Dostawa: Koszt dostawy zależy od ilości zamawianych produktów i formy przesyłki. Szczegółowe stawki są dostępne pod linkiem Płatność i dostawa

Płatność: Płatność za zamówienie jest dokonywana dopiero po otrzymaniu wersji elektronicznej projektu i jego akceptacji ze strony Zamawiającego.