Start O nas

Witamy w naszej fabryce zaproszeń. Działając pod marką www.kartkoland.pl jesteśmy firmą specjalizującą się w przygotowywaniu profesjonalnych druków z wizerunkiem osób, oferujemy m.in.:
- zaproszenia ślubne ze zdjęciem,
- zaproszenia okolicznościowe ze zdjęciem,
- zawieszki i etykiety na butelki,
- winietki na stół,
- podziękowania dla gości i dla rodziców.

Projektujemy nasze produkty na bazie naszych praw autorskich z wykorzystaniem licencjonowanego oprogramowania, a nasze druki są drukowane cyfrowo, cięte i bigowane w profesjonalnym procesie drukarskim.

Przygotowując nasze produkty bardzo dbamy o ich jakość mając świadomość, że są one związane z wyjątkowymi i niepowtarzalnymi chwilami dotyczącymi naszych klientów i ich bliskich.

Wykonaliśmy już tysiące zaproszeń dla klientów z całej Europy, a opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że wykonujemy swoje prace w sposób zgodny z ich oczekiwaniem a jakość naszych produktów daje im pełną satysfakcję i radość z możliwości zaskoczenia swoich bliskich w unikalny i niecodzienny sposób.

Przy realizacji zamówień korzystamy z wyspecjalizowanego licencjonowanego oprogramowania, wysokiej jakości papieru o dużej gramaturze i kompleksowej obsługi drukarskiej obejmującej wydruk cyfrowy, cięcie i bigowanie, a także bardzo dobrze zabezpieczamy nasze produkty przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Proces zamówienia jest realizowany w następujący sposób:

1. KLIENT - zamówienie i przesłanie zdjęć (elektronicznych lub papierowych)
2. KARTKOLAND - przygotowanie projektu i przekazanie go w formie elektronicznej do akceptacji
3. KLIENT - akceptacja projektu lub zgłoszenie uwag
4. KLIENT - dokonanie wpłaty kwoty zamówienia na rachunek naszej firmy
5. KARTKOLAND - wydruk i wysyłka gotowych produktów
6. KARTKOLAND - informacja mailowa i poprzez sms do klienta o dokonanej wysyłce
7. KLIENT i jego bliscy – uśmiech i wzruszenie

Wydruk i wysyłkę zamawianych produktów realizujemy standardowo w przeciągu 5 dni od dnia akceptacji projektu i wpływu środków pieniężnych na nasz rachunek bankowy.

Zamawiając druki u nas możesz być spokojny o ich jakość i sprawną realizację. Pod naszą marką pomogliśmy w oryginalnym stylu zaprosić już tysiące gości w Polsce i w Europie – witamy w naszej FABRYCE ZAPROSZEŃ.


fabryka zaproszeń www.kartkoland.pl oferuje profesjonalne zaproszenia ze zdjęciem, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia na ślub ze zdjęciem, zaproszenia ślubne z foto, zaproszenia na ślub z foto, zaproszenie ze zdjęciem, zaproszenie na ślub ze zdjęciem, zaproszenie ślubne ze zdjęciem, zaproszenia komunijne ze zdjęciem, zaproszenia na komunię ze zdjęciem, zaproszenia chrzestne ze zdjęciem, zaproszenia na chrzest ze zdjęciem, zaproszenia urodzinowe ze zdjęciem, zaproszenia na urodziny ze zdjęciem, zawieszki na butelkę ze zdjęciem, zaproszenia na butelkę ze zdjęciem, zawieszki na alkohol ze zdjęciem, zawieszki z foto, winietki ze zdjęciem, podziękowania dla rodziców ze zdjęciem, etykiety na butelki ze zdjęciem, etykiety na alkohol ze zdjęciem, etykiety z foto, podziękowania dla gości ze zdjęciem i wiele innych dodatków ze zdjęciem

 
 

nazwa firmy:
prooptimum
Grzegorz Cichecki

adres:
Jodłowa 2,
41-400 Mysłowice

regon:
240599672

konto:
ING Bank Śląski S.A. 18 1050 1214 1000 0023 1538 3964

e-mail
biuro@kartkoland.pl

telefon:
0 693 529 062

 

Na pytania mailowe i telefoniczne odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00

- informacji telefonicznych i mailowych udzielamy w zakresie pytań dotyczących ogółnych zasad i procedur
- przy pytaniach dotyczących realizowanych zleceń prosimy o zachowanie komunikacji mailowej na adres biuro@kartkoland.pl