Start Opinie Klientów

PROJEKTY I OPINIE NASZYCH KLIENTÓW !

Poniżej prezentujemy cześć naszego serwisu na której przedstawiamy przykładowe projekty zrealizowane na zlecenie naszych klientów wraz z ewentualnymi opiniami z ich strony dotyczącymi naszych produktów i współpracy z naszą firma. Prezentacja projektów i otrzymanych opinii klientów odbywa sie za uprzednią specjalną zgodą naszych klientów


Zaproszenie ślubne Wariant PRZYJACIELE

Etykiety samoprzylepne na alkohol Wariant ROZGWIAZDA, KSIĄŻĘTA, PRZYJACIELE

"Zaproszenia, winietki oraz naklejki na wódkę wykonane na bardzo wysokim poziomie. Goście, do których wysłaliśmy zaproszenia, bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat pomysłu i jakości wykonania. Pozdrawiamy firmę Kartkoland."

SYLWIA I TOMEK


Zaproszenie urodzinowe Wariant Z TRUSKAWKĄ

"Wszystkim polecamy usługi firmy Kartkoland. Już dwa razy zamawiałam tutaj zaproszenia na urodziny mojej córci i za każdym razem byłam bardzo zadowolona pod każdym względem. Jakość świetna, realizacja szybka , sprawna przesyłka i zawsze miły dodatek. Pomogli nam sprawić, że córka mogła poczuć się wyjątkowo w tym ważnym dniu. Dziękujemy !"

MIRELA I MIRIAM


Zaproszenie ślubne Wariant W AUCIE DZIECIŃSTWO

"Super projekt. Przygotowany szybko i starannie. Świetne pomysły i obsługa. Zaproszenia podobają się wszystkim znajomym i nam oczywiście też bardzo. Polecamy jak najbardziej ze względu na jakość wyrobu jak i szybka realizacje zamówienia. Nasza opinia pozytywna. Godne polecenia!!!!!"

KAROLINA I MARCIN


Zaproszenie komunijne Wariant JABŁOŃ DLA DZIEWCZYNKI

MAGDA I STANISŁAW


Zaproszenie ślubne Wariant AKSAMIT DZIECIŃSTWO

"Zaproszenia bardzo oryginalne, świetnie wykonane. Szybka realizacja zamówienia, miły kontakt , ekspresowa wysyłka, serdecznie polecamy:)" MAGDALENA I ADAM 14.03.2013


Zaproszenie komunijne Wariant GRAAL

PAWEŁ I ANETA


Zaproszenie ślubne Wariant PRZYJACIELE

" Nasza opinia : Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy skorzystać z Państwa usługi, zaproszenia są wykonane profesionalnie. Mało jest takich ofert gdzie można dopasować twarze do zaproszeń, znaleźliśmy je u Państwa i napewno będziemy polecali innym. Kontakt znakomity, zmiany w projektach mile przyjmowane, gratisy do większych zamówień, szybka realizacja i wysyłka co też jest bardzo ważne ;) A co najważniejsze : efekt na żywo 1000% lepszy chociaż na stronie też robi wielkie wrażenie :) Jeszcze raz Dziękujemy i polecamy wszystkim. " NATALIA I MICHAŁ


Etykiety samoprzylepne Wariant Z DAWNYCH LAT DZIECI, WŁADZA

ALEKSANDRA I DAWID


Zaproszenie Komunijne Wariant JABŁOŃ DLA DZIEWCZYNKI

"Podziekowanie dla gości 9 na 9  Wariant Jabłoń dla dziewczynki

" Jestem bardzo zadowolona z usług firmy KARTKOLAND. Wszystko przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, żadnych problemów, szybka realizacja projektu, a same zaproszenia są śliczne. Córka jest bardzo zadowolona i z radością wręcza zaproszenia ze swoim zdjęciem. Napewno jeszcze nie raz skorzytsamy z usług tej firmy. Polecam z czystym sumieniem i 100% gwarancją zadowolenia. Wzielismy też podziękowania dla gości. Prezentują sie ślicznie. Bardzo dziękujemy."

ASIA


Zaproszenie komunijne Wariant RÓŻANECZNIK RULON

Podziękowania dla gości i naklejki na czekoladę  RÓŻANECZNIK

„Jestem w pełni zadowolna z całego zamówienia, z jakości produktów oraz z obsługi podczas realizowania mojego zamówienia".

ELIZA


"Zaproszenie ślubne Wariant OZDOBNY KWIAT

„Nasze zaproszenia ślubne, które wykonała dla nas firma KARTKOLAND są naprawdę fantastyczne. Już nie raz braliśmy próbki zaproszeń od innych sprzedawców i okazywało się, że papier zaproszenia był nijaki, była to tylko zwykła kartka papieru. Natomiast nasze zaproszenia są wykonane z naprawdę z bardzo dobrego gatunkowo papieru. Bardzo podobają się nie tylko nam, ale i naszym najbliższym. Przy realizacji projektu byliśmy z Państwem w ciągłym kontakcie, dokładnie wiedzieliśmy co i jak trzeba zrobić po kolei aby wykonać projekt. Po prostu pełen profesjonalizm. Szczerze polecamy!!!" ANIA I KAMIL


Zaproszenie komunijne Wariant LUSTRZANY PIERŚCIEŃ /RULON1/

"Bardzo profesjonalna i szybka obsługa, dobra jakość godna polecenia. Bardzo dziękuję za rzetelną realizacje zamówienia" .

ULA


Zaproszenie komunijne Wariant GRONOWY PAPIRUS /RULON1/

"W pełni profesjonalna obsługa. Wykonanie zaproszeń komunijnych szybko i bez zastrzeżeń. Produkt najwyższej jakości. Zapraszani goście byli zachwyceni. Ceny konkurencyjne, kontakt z firmą rewelacyjny a uprzejmość pracowników niespotykana. Polecamy każdemu usługi Kartkolandu. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystamy ponownie."

KORDIAN I BASIA


STRONA 1 z 5

DALEJ