Start FAQ

FAQ - czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania !

 

1. czy istnieje możliwość zamówienia produktów – np. zaproszeń, zawiadomień w obcym języku np. w języku niemieckim ? (is it possible to order products with text in foreign languages – for example in German?)

• Oczywiście, istnieje taka możliwość, w tym wypadku prosimy o przesłanie pełnej treści zaproszenia, bądź zawiadomienia - najlepiej w formacie MS Word (doc) lub txt lub pdf - w oddzielnym pliku wraz ze zdjęciami do wykorzystania do projektu.

• Yes it is possible. However it is required to send us proposed text in dedicated format like MS Word (doc) or txt or pdf together with the pictures dedicated for a project. All communication with foreign clients has to be done via e-mail and in English language.

 

2. czy istnieje możliwość zmiany układu zaproszenia, tj. wprowadzenia zdjęcia na stronę zewnętrzna zaproszenia zamiast w części środkowej i czy istnieje możliwość wprowadzenia własnej treści zaproszenia i czy jest to dodatkowo płatne ?

• Istnieje możliwość zmiany układu zaproszenia jaki i zmiany treści na zaproszeniu w ramach ceny (o ile zmiany nie wpływają na konieczność przygotowania nowego projektu zaproszenia np. poprzez wprowadzanie dodatkowych elementów graficznych).

 

3. czy istnieje możliwość przygotowania projektów, których nie ma w ofercie według wytycznych zamawiającego np. wykorzystanie zdjęć konkretnej odmiany kwiatów lub określonej kolorystyki lub określonych elementów graficznych. i czy jest to dodatkowo płatne ?

• O ile wykonanie takiego projektu jest z naszej strony możliwe i o ile wytyczne nie naruszają niczyich praw autorskich wykonujemy również nowe projekty na podstawie wytycznych Klientów. Koszt przygotowania takiego projektu zależy od poziomu złożoności prac.

 

4. czy istnieje możliwość zamówienia dodatków ślubnych np. bilecików nas stół, bilecików do ciast weselnych na wzór jakiegokolwiek zaproszenia ?

• Oczywiście istnieje możliwość zamówienia dodatków ślubnych stylizacyjnie pasujących do wybranego wariantu oferowanych projektów zaproszeń.

 

5. czy zaproszenia dostępne z wkładką można zakupić bez wkładki ?

• Tak, każdy wariant zaproszeń można zakupić z wkładką bądź bez wkładki; cena zaproszenia ślubnego bez wkładki to 3,50 zł za sztukę natomiast cena zaproszenia ślubnego z wkładką to 3,90 zł za sztukę.

 

6. jakie są dostępne formaty podziękowań dla gości i rodziców poza oferowanymi w serwisie, które można byłoby zamówić na wzór zaproszeń ?

• Istnieje możliwość zamówienia podziękowań dla gości również w następujących formatach:

a/ w formacie zaproszeń tj 28 cm na 10 cm

b/ w formacie zaproszeń w formie rulonów jednostronnych /patrz zaproszenia kolekcja RULON1/ czyli 14 cm na 20 cm wraz z zawieszką na ozdobnym sznurku

c/ w formacie zaproszeń w formie rulonów dwustronnych /patrz zaproszenia kolekcja RULON2/ czyli 14 cm na 20 cm z ozdobnym sznurkiem.

• Istnieje możliwość zamówienia podziękowań dla rodziców również w formacie:

a/ zaproszeń w formie rulonów jednostronnych /patrz zaproszenia kolekcja RULON1/ czyli 14 cm na 20 cm wraz z zawieszką na ozdobnym sznurku /koszt przygotowania 2 sztuk podziękowań dla rodziców w powyższym formacie wynosi 20 zł./.

 

7. czy istnieje możliwość personalizacji czyli wypisania na zaproszeniach zmiennych danych dotyczących imienia i nazwiska osoby zapraszanej (gości) i czy jest możliwość personalizacji również winietek i kopert ?

• Do zaproszeń są wprowadzane zgodnie z projektami dane stałe indywidualne dla każdego klienta jak imiona i nazwiska Państwa Młodych, daty, miejsce i godziny uroczystości, etc., natomiast nie ma możliwości wprowadzenia danych zmiennych, które miałyby być inne dla każdego zaproszenia – czyli imion i nazwisk zapraszanych gości. Powodowane jest to faktem, iż celem zapewnienia jak najwyższej jakości naszych produktów korzystamy z usługi profesjonalnej drukarni cyfrowej w zakresie składu, druku cyfrowego, cięcia i bigowania, co uniemożliwia różnicowanie pojedynczych druków. Z tego samego względu nie wpisujemy również imion i nazwisk gości na winietkach i kopertach. Ponadto naszym zdaniem ręczne wypełnienie imion i nazwisk osób zapraszanych nadaje zaproszeniom indywidualnego charakteru i jest bardzo pozytywnie odbierane przez osoby zapraszane.

 

 
 

nazwa firmy:
prooptimum
Grzegorz Cichecki

adres:
Jodłowa 2,
41-400 Mysłowice

regon:
240599672

konto:
ING Bank Śląski S.A. 18 1050 1214 1000 0023 1538 3964

e-mail
biuro@kartkoland.pl

telefon:
0 693 529 062

 

Na pytania mailowe i telefoniczne odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00

- informacji telefonicznych i mailowych udzielamy w zakresie pytań dotyczących ogółnych zasad i procedur
- przy pytaniach dotyczących realizowanych zleceń prosimy o zachowanie komunikacji mailowej na adres biuro@kartkoland.pl