Po złożeniu zamówienia na wybrany/wybrane produkty otrzymają Państwo szczegółową informację dotyczącą sposobów realizacji zamówienia, która jest podzielona na następujące kroki i przy sprawnej współpracy umożliwia wysłanie do Państwa gotowych druków w przeciągu kilku dni: 

  1. WYSŁANIE ZDJĘĆ i DANYCH - prosimy o przesłanie mailem do 5 zdjęć z dobrze widocznymi twarzami w dowolnym formacie typu jpg/gif/tiff/raw/bmp/psd o rozdzielczości min. 300 dpi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w przypadku objętości plików powyżej 10 MB prosimy o podzielenie wysyłki na kilka maili; prosimy o nie pomniejszanie zdjęć do przesyłu internetowego; w przypadku robienia zdjęć aparatem cyfrowym prosimy o wybieranie opcji najlepszej jakości zdjęć; w przypadku skanowania fotografii prosimy o skanowanie osób przy rozdzielczości min. 600 dpi) podając w tytule wiadomości imię i nazwisko zamawiającego oraz jego numeru telefonu. Zdjęcia można również przesłać pocztą na adres: Prooptimum Grzegorz Cichecki 41-400 Mysłowice, ul. Jodłowa 2 a my je zeskanujemy i odeślemy z zamówieniem.

Przy wyborze i wysyłaniu do nas zdjęć prosimy o przemyślaną decyzję ponieważ zmiana zdjęcia w projekcie byłaby bardzo pracochłonna i praktycznie oznacza przygotowanie nowego projektu co może się wiązać z dodatkowymi kosztami; w przypadku preferencji w zakresie wykorzystania konkretnego zdjęcia prosimy o jego wskazanie – jeżeli technicznie będzie ono mogło być wykorzystane to projekt zostanie przygotowany z wybranym zdjęciem.  Oczywiście jeśli nie będzie sugestii z Państwa strony z którym zdjęciem ma być przygotowany projekt,  chętnie podpowiemy, które zdjęcie najlepiej będzie się prezentować w projekcie.

Prosimy również o przesłanie danych dotyczących uroczystości, w tym miejsca i terminu uroczystości oraz imienia i nazwiska osoby zapraszającej. Prosimy o nieprzesyłanie listy zapraszanych gości ponieważ nasze druki, w tym zaproszenia nie są personalizowane ze względu na stosowane procedury profesjonalnego druku

  1. PRZYGOTOWANIE PROJEKTU - Po otrzymaniu zamówienia i zdjęć standardowo w terminie 2 dni roboczych przygotujemy dla Państwa projekt i prześlemy go w formie elektronicznej do akceptacji lub zgłoszenia ew. uwag na podany w zamówieniu adres e-mail
  2. AKCEPTACJA/UWAGI - Po otrzymaniu projektu w formie elektronicznej dokonują Państwo zgłoszenia ew. zastrzeżeń do jakości wykonania (ewentualne uwagi powinny dotyczyć korekt technicznych, układu, i prawidłowości tekstu zastrzeżeń, treści, kolorystyki, itp. uwagi nie powinny dotyczyć zmiany wariantu produktu lub zmiany zdjęcia wykorzystanego na potrzeby projektu ponieważ oznacza to po naszej stronie istotną dodatkową pracochłonność nie wynikającą z naszego błędu ale z wcześniejszej decyzji zamawiającego lub dokonujcie Państwo akceptacji projektu. Informacje przesyłacie Państwo na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność wszystkich danych zawartych w projekcie i ich układ, gdyż projekt jest przekazywany do druku w kształcie zaakceptowanym przez zamawiającego i tym samym po wydrukowaniu dane te nie podlegają reklamacji.
  3. WPŁATA - Po akceptacji projektu prosimy o dokonanie wpłaty kosztów zamówienia wynikających z otrzymanego mailem podsumowania zamówienia na rachunek bankowy numer 18 1050 1214 1000 0023 1538 3964 prowadzony w ING Bank Śląski S.A. na rzecz firmy Prooptimum Grzegorz Cichecki, 41-400 Mysłowice, ul. Jodłowa 2 - koniecznie w tytule wpłaty prosimy o podanie imienia i nazwiska zamawiającego i numeru telefonu zamawiającego oraz nazwę zamawianego produktu. W przypadku przelewów zagranicznych podajemy dodatkowo numer SWIFT: INGB PL PW oraz numer IBAN: PL 18 1050 1214 1000 0023 1538 3964.
  4. WYSYŁKA - Po otrzymaniu mailowej akceptacji projektu i wpływie zapłaty na nasz rachunek bankowy standardowo w przeciągu 5 dni roboczych druki są drukowane i wysyłane na podany w zamówienia adres zamawiającego (o fakcie nadania wysyłki informujemy zamawiającego e-mailem oraz sms-em na numer telefonu podany w zamówieniu). Paczka z zamówieniem jest bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Jeżeli zamawiającemu wyjątkowo zależy na czasie realizacji zamówienia może oczywiście dokonać wpłaty nawet przed akceptacją projektu bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia na zakup produktów w naszej firmie.

Jednocześnie przekazanie ww. danych na potrzeby przygotowania zamawianego produktu oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie powierzonych danych osobowych w celach realizacji zamówienia - zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /Dz.U. z 1997 r. Nr 13 poz.883/ oraz że zlecający posiada pełnie praw do przekazywanych zdjęć na potrzeby realizacji zamówienia zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych i wyraża zgodę na wykorzystanie ich dla celów przygotowania zamówienia oraz wyraża zgodę na wykorzystanie w tym celu wizerunku osób na nich przedstawionych oraz że akceptuje przeniesienie pełnych praw autorskich do produktu wykonanego na wykonawcę.

Wszystkie projekty oferowanych przez nas produktów są naszego autorstwa i nie wyrażamy zgody na ich wykorzystywanie przez inne osoby lub podmioty zarówno w całości jak i w części. Nasze gotowe produkty są oznaczone naszą marką www.kartkoland.pl (adres naszej strony stanowi formę naszego logotypu) co jest niezbędne celem ochrony naszych praw autorskich i wynika z profesjonalnego charakteru świadczonych przez nas usług.

 

 


Obserwowane


Nie masz produktów na liście życzeń.