logo_nowe_1

Od 2007 roku prowadzimy przedsięwzięcia związane z profesjonalnym projektowaniem i realizacją druków okolicznościowych z wykorzystaniem wizerunku osób.

Ze względu na podejście do zamówień realizowanych dla naszych klientów w tym bardzo dużą dbałość o jakość naszych produktów, przygotowywanych projektów, obróbki graficznej zdjęć oraz jakości wydruku, w tym używanego papieru, a także  dzięki stosowanej procedurze realizacji zamówień – sprawnej i dającej komfort naszych klientom - uzyskujemy bardzo pozytywne opinie od naszych klientów.

Przy przygotowywaniu projektów graficznych druków korzystamy ze specjalistycznego licencjonowanego oprogramowania, który w połączeniu z naszą zaawansowaną wiedzą w zakresie korzystania z tych narzędzi daje unikalną możliwość takiej obróbki materiału zdjęciowego ażeby efekt końcowy spełniał oczekiwania naszych klientów nawet w przypadku gdy zdjęcia źródłowe lub ich układ nie był idealny.

Dokonujemy pełnej integracji sylwetek osób w przesłanych nam zdjęciach z projektem graficznym druku. W uzasadnionych przypadkach w ramach naszych prac dokonujemy również rekonstrukcji elementów garderoby, czy też sylwetki osoby (przykładowo ręce, dłonie, włosy).

Zaproszenia są drukowane na papierze o gram 250-300 gram i składane (bigowane) w profesjonalnej drukarni cyfrowej zapewniającej wymaganą jakość naszych produktów spełniającą oczekiwania klientów.

Przy wysyłce zamówień korzystamy z pośrednictwa poczty polskiej i nadajemy nasze przesyłki w zależności od wagi i gabarytów jako przesyłki „polecone priorytetowe” lub jako „paczki”, bądź na życzenie klienta wysyłki są nadawane za pośrednictwem kuriera (EMS Pocztex) z terminem dostarczenia następnego dnia roboczego po jej nadaniu – taką formę realizacji wysyłki rekomendujemy naszą klientom,  szczególnie polecamy klientom, dla których termin dostarczenia przesyłki ma szczególnie istotne znaczenie. Nasze przesyłki są bardzo starannie pakowane w opakowania kartonowe w sposób mający zapewnić dostarczenie zamawianych druków bez uszkodzeń.

Nasze zaproszenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem w kraju i poza jego granicami. Wysyłamy zaproszenia również poza granice naszego kraju.

Nasza standardowa procedura przewiduje realizację druku i wysyłki do klienta w terminie 5 dni roboczych od dnia akceptacji projektów graficznych i rejestracji zapłaty na naszym rachunku bankowym – faktyczne dokonanie wysyłki bardzo często jest szybsza aniżeli wynikałoby to z procedury standardowej (projekty graficzne podlegające akceptacji przygotowujemy do 2 dni roboczych od otrzymania zdjęć i zamówienia klienta).

Przy realizacji zamówień dokładamy wszelkich starań ażeby nasz klient miał wiedzę na temat poszczególnych etapów realizacji zamówienia - nasze procedury przewidują informowanie klientów za pośrednictwem komunikacji mailowej oraz za pośrednictwem sms-ów na podany przez klienta numer telefonu komórkowego (potwierdzenie nadania przesyłki).

Kartkoland oferuje m.in. zaproszenia ze zdjęciem, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia na ślub ze zdjęciem, zaproszenia komunijne ze zdjęciem, zaproszenia chrzestne ze zdjęciem, zaproszenia urodzinowe ze zdjęciem oraz dodatki ze zdjęciem.

 

 


Obserwowane


Nie masz produktów na liście życzeń.