Do każdego naszego wariantu projektu zaproszenia  możemy wykonać stylizacyjnie pasujące dodatki na życzenie. W przypadku zaproszeń ślubnych wykonujemy dodatki typu: winietki niepersonalizowane /bileciki na stół/, podziękowania dla gości, zawieszki na butelki, etykiety samoprzylepne na alkohol, bileciki do ciast weselnych, podziękowania dla rodziców, wkładki do zaproszeń. Zapraszamy do obejrzenia katalogu przykładowych dodatków ślubnych dostępnego pod tym linkiem - DODATKI ŚLUBNE.

W przypadku zaproszeń komunijnych/urodzinowych/chrzestnych/rocznicowych również wykonujemy dodatki typu: winietki niepersonalizowane /bileciki na stół/, podziękowania dla gości, zawieszki na butelki, etykiety samoprzylepne na alkohol, bileciki do ciast. Zapraszamy do obejrzenia katalogu przykładowych dodatków komunijnych dostępnego pod tym linkiem - DODATKI KOMUNIJNE.

Zamówienie na dodatki można złożyć poprzez kontakt na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Obserwowane


Nie masz produktów na liście życzeń.